Interview for Candy

2. října 2011 v 11:04 | Chikky |  Interviews


Selenin rozhovor pro filipínský časopis Candy :)
O setkání se Shiu LaBeaoufem: " Bylo to úžasné. Řekli mi, že jsou v šatně dvě fanynky, které čekají, aby se se mnou mohly setkat a já jsem byla jako 'Oh, to je hezké' a šla jsem dolů a Shia Labeouf tam seděl a já jsem od něj utekla! Byl hrozně milý, takže si mě chytil a říkal 'Hej, počkej, počkej', protože pravděpodobně věděl, že ho pronásleduju a že ho moc miluju. "
O randění: " Jediná věc, kterou jsem kdy řekla svým fanouškům je, že nemá cenu snažit se být tím, kým nejsou. Byla jsem taková se spoustou kluků, které jsem dřív měla ráda, je to opravdu jednoduché být tím, za koho vás chtějí mít. Ale na konci to není něco, co byste si užili a já jsem byla polovinu toho času nešťastná. Teď jsem velmi jednoduchá... Nejlepší osoba je ta, s kterou můžete být sám sebou. "
O snu mít vlastní charitativní organizaci: " Doufám, že jednoho dne budu schopná dát dohromady mou vlastní organizaci, abych pomáhala lidem, ale právě teď pracuju s jinými charitativními organizacemi a užívám si to. Chci být pyšná na vše, co dělám a opravdu chci být hlavně dobrá a šťastná osoba. "
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright: chikky-chic.blog.cz © 2011 - 2012

I'm fan :