Justin v rozhovoru o Sel

8. října 2011 v 20:14 | Chikky |  Interviews
Justin měl rozhovor a měl spoustu otázek ohledně Sel. Na otázky odpověděl opravdu nádherně
a otevřeně,že nijak neskrývá lásku k Sel. Líbí se mi třeba otázka jak řekl že Sel miluje Děti :)Otázka: Romeo Beckham chtěl, aby se jeho novorozená sestřička, Harper, jmenovala po tobě. Jaký je to pocit?
Justin: " Viděl jsem to na Twitteru Victorie a je to skvělé. Nakonec ji pojmenovali po postavě v Selenině show, tak po mě se možná bude jmenovat další. "
Otázka: Kluci Beckhamovi jsou tvoji obrovští fanoušci. Poslal jsi jim podepsané kytary a setkal se s nimi. Jací byli ?
Justin: " Jo, jsou to skvělé děti. Selena a já jsme se s nimi setkali na Teen Choice Awards a byli opravdu v pohodě. Měl jsem říct Davidovi, že až budeme mít oba volno, přijedu k nim domů a udělám jim domácí koncert, kdyby mi dal soukromé lekce fotbalu! "
Otázka: Pozvali vás už na večeři?
Justin: " Ne, ale pozvali nás (jeho a Selenu) na oběd. Počítá se to? "
Otázka: Jo! Jak vám to jde se Selenou ?
Justin: " Jo, opravdu dobře. Jsme oba zaneprázdnění, ale oba jsme si vzali minulý měsíc volno a bylo to opravdu skvělé, moct stávit trochu času spolu a dělat normální věci jako chodit na pláž nebo na oběd. "
Otázka: Jaká je tvá láska k Seleně?
Justin: " Všichni můžou vidět, jak je nádherná a to je skvělé, ale je tu toho mnohem víc. Rozesměje mě a povyšuje mé vtipy. Také má velmi silné rodinné zázemí. Oba jsme vychováváni rozvedenými mámami a to nám dává spoustu stejných rodinných zkušeností do života. "
Otázka: Kdy chcete udělat další krok?
Justin: " Momentálně jsme moc zaneprázdnění, většinu roku jsem ubytovaný v hotelu. Může být v jednom koutě světa a já v druhém. Jsme prostě mladý pár, který si užívá společný čas. "
Otázka: Můžeš říct, že jsi zamilovaný?
Justin: " Nemohl bych být s někým, do koho nejsem zamilovaný. "
Otázka: Kdy se vezmete?
Justin: " Nemůžu vám říct kdy, ale nechci se ženit až budu starý. V této společnosti, lidé dělají věci jako manželství nebo děti později, ale jsou věci, které jsou důležitější. "
Otázka: Už jsi řekl, že chceš mít děti nějak ve 25 letech. Jak to vidí Selena?
Justin: " Opravdu bych chtěl být mladý táta a když bych chtěl mít první dítě ve 25, stále bych měl mnoho času na kariéru. Selena miluje děti, je s nimi opravdu skvělá. "
Otázka: Chceš se oženit předtím, než budeš mít děti?
Justin: " Ano. Vím, že žijeme v moderním světě, ale je to krásná cesta. Jsem v tomto směru tradiční. Chci svatbu a pak děti. "
Ty a Selena jste opravdu nominovaní v kategorii Biggest Fans na MTV Europe Music Awards. Jste oba soutěživí?
Justin: " Jsme soutěživí, ale ne navzájem. Oba plně podporujeme kariéru toho druhého. Když vyhraje, budu za ni tak rád a vím, že ona to bude cítit stejně, když vyhraju. "
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Copyright: chikky-chic.blog.cz © 2011 - 2012

I'm fan :